Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Sigma pumpy Hranice s.r.o.

WWW stránky výrobce: http://www.sigmapumpy.com/

Sigma pumpy Hranice s.r.o. - podrobnosti

Společnost SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. má se svoji dceřinou společností SIGMA 1868, s.r.o. poměrně široký výrobní program. Na českém trhu jsou výrobky Sigma velice oblíbené a žádané, což značí o důvěře zákazníků Českým výrobkům.

Výrobky Sigma

Sigma se zabývá výrobou a prodejem výrobků pro různé druhy čerpání jakou jsou: spotřební čerpadla pro zahradu a dům, domácí vodárny a vodárenské čerpací stanice, čerpadla pro čerpání hořlavin, ponorná čerpadla, kalová čerpadla, samonasávací čerpadla a jejich agregace, diagonální čerpadla, čerpadlové turbíny, odstředivá radiální článková čerpadla horizontální a vertikální, oběhová čerpadla Sigma a čerpadla pro čerpání horké vody a kondenzátu, zubová čerpadla s vnějším ozubením a třívřetenová čerpadla pro čerpání samomazných viskózních kapalin, jednovřetenová čerpadla, vodokružné vývěvy a kompresory, evakuační stanice, rotační objemová čerpadla s rotujícími písty na viskózní média, plunžrová a pístová čerpadla Sigma s kmitavým pohybem a jejich agregace, vysokotlaká čerpadla pro chemický a petrochemický průmysl, vysokotlaké důlní agregáty, čerpadla pro čerpání a těžbu ropy, homogenizátory, hydročističe, závlahové agregáty, membránová čerpadla Sigma, regulátory tlaku a průtoku.

Čerpadla Sigma

Výrobky jsou dodávány převážně na český trh. Do zahraničí jsou exportovány ve větší míře čerpadla. Na čerpadla Sigma je zajišťována výjezdová servisní činnost a jejich zprovoznění. Samozřejmostí je také servis a generální opravy. Vývojové oddělení jde stále s dobou a pro výrobu jsou používány ty nejnovější a nejmodernější technologické postupy a materiály.

Mezi oblíbené produkty pro koncové zákazníky patří čerpadla Sigma SVA.Ty slouží k čerpání užitkové i pitné vody, která nemá mechanické nečistoty a jejichž teplota je maximálně 90 °C. Čerpadla Sigma SVA se používají v rodinných domech pro domácí vodárny, dále také v chatách a zahrádkách s potrubím se sací výškou osm milimetrů. Mnohé zákazníky zaujmou také ponorná čerpadla Sigma pro čerpání vody ze zatopeného sklepu, bazénu či třeba jímky. Ponorná čerpadla Sigma se vyznačují vysokou odolností a spolehlivostí i při čerpání vysoce znečištěné vody.

Společnost SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. poskytuje komplexní služby v nejkratších možných termínech a ve špičkové kvalitě v oblastech jako je potravinářství, petrochemie, chemie, hutnictví, těžba surovin a těžké strojírenství.

Čerpadla Sigma zaručují vysokou kvalitu dle systému jakosti a získaného certifikátu ISO9001:2000.

Kontakty
 • Pumpa, a.s.
  U Svitavy 1
  618 00 Brno
 • IČO: 25518399
  DIČ: CZ25518399
 • Tel.: 548 422 680
  Fax: 548 422 612

 • HOT-LINE
 • Firma Pumpa, a.s. je zapsaná v obch. rekstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2555. Fakturační adresa je: Pumpa, a.s., Stromovka 3, 637 00 Brno

  Výdejní místo Praha
  U Pekáren 2
  102 00 Praha 10
  Tel.: 272 011 611

  Otevírací doba:
  PO - ČT   7:00 - 16:00
  PÁ          7:00 - 14:00
   
  Výdejní místo Brno - U Svitavy
  U Svitavy 1
  618 00 Brno
  Tel.: 548 422 611

  Otevírací doba:
  PO - PÁ   7:00 - 16:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.